Zarabianie przez internet - klikanie w Neobux

Zarabianie w internecie - Neobux.

Co to jest?

Programy pozwalające zarabiać na klikaniu w reklamy często upadają, pojawiają się jak grzyby po deszczu i równie szybko upadają. Neobux wg. mojej opini to stabilny bux. Działa już na rynku od 2008 r. i zawsze był wypłacalny i aż dotąd nie ma problemu z płynnością finansową. Nie będziemy zajmować  podziałem tego typu programów ani dokładną terminologią, klikanie to klikanie. 

Zarabianie przez internet - dlaczego warto?

Podstawową sprawą przy wyborze takiego typu serwisu jest minimalny próg wypłaty i szybkość jej realizacji. W Neobux jak wyklinamy 2$ możemy już je wypłacić, próg jest niski więc szybko dostaniemy zarobione pieniądze. Niestety minimalny próg ten wzrasta o 1 $ z każdą wypłatą aż dochodzi do 10$. Wypłata jest realizowana błyskawicznie na konto PayPal, ewentualnie jeśli mamy to na Skrill i Leteller. Możliwości zarabiania jest sporo, kliki w reklamy, ankiety i płatne zadania. Strona nie jest przetłumaczona na polski język dlatego na dole artykułu umieszczam tłumaczenie z angielskiego, choć sama obsługa neobuxa jest intuicyjna. Oto kilka faktów:

 • minimalny próg do wypłaty w Neobux to 2 $ i wzrasta o 1 $ z każdą wypłatą aż dochodzi do 10$

 • strony nie ma w polskim języku ale jest w angielskim, hiszpańskim niemieckim, francuskim i wielu innych.

 • możliwości zarobku jest wiele, PTC płatne kliki, płatne ankiety w polskim języku, płatne zadania, gry oraz wypożyczenie poleconych (tej formy nie polecam)

 • program partnerski. Neobux pozwala na zarabianie na poleconych, jednak taka możliwość otwiera się przed nami dopiero po 15 dniach w programie i 100 klikach w reklamy. 

 • zarobione pieniądze wypłaca się na PayPal,  Skrill lub Leteller.

 • przelew jest błyskawiczny,

 • Każdego dnia mamy 17 reklam do kliknięcia

Zarabianie przez internet z Neobux - jak?

 • View advertisments - płatne klikanie w reklamy, wartość jednaj reklamy to zazwyczaj 0,001$ a czasem więcej. Każdego dnia pojawia się około 17 reklam. Neobux daje nam w możliwość zainstalowania wtyczki adalert która  będzie nas informować o nowych dostępnych reklamach. Do tych 17 o których wspomniałem wcześniej wliczają się pomarańczowe reklamy, należy w nie klikać jeśli zależy nam na zarobieniu danego dnia na swoich poleconych. 

 • Mini Jobs - dodatkowe zadania od firmy Crowdflower, za ich wykonanie zarobisz kilka centów, zazwyczaj w przedziale 1$-3$.

 • Surveys - w tej zakładce znajdziemy płatne ankiety, są one dostępne również w języku polskim, co jest wielkim ułatwieniem

 • Games - w tej zakładce znajdziemy wiele płatnych gier na które sprawiają że zarabianie w internecie staje się przyjemnością. Zasady są takie. Jedna rozgrywka nie może trwac mniej niż dwie minuty, rozgrywkę trzeba albo wygrać albo przegrać, za taką sesję zarabiamy 0,001$. W ciągu doby można rozegrać ich  maksymalnie 250. Co daje nam dodatkowy dzienny zarobek 0,25$.

 • Offers - płatne oferty, dostajemy za nie wynagrodzenie w Neocoins. Po uzbieraniu 5000 Neocoins będzie można wymienić je na dolary. 

Zarabianie z programem partnerskim Neobux

Neobux umożliwia nam też zarabianie na swoich poleconych, dostajemy za nich 0,0005 $ za klik i 20 % z ich innych dochodów. dzięki temu programowi i dużej ilości poleconych osób możemy zacząć zarabianie dużych pieniędzy.  Aby otrzymać dochód w poleconych danego dnia powinniśmy pamiętać o klikaniu pomarańczowych reklam w zakladce View Advertisements. Neobux zapewnia nam jak każdy porządny program partnerski szereg banerów reklamowych, kodów, linków. 

Zachęcam do założenia konta link do założenia konta Neobux 

 

lub kliknij baner obok. 

Więcej serwisów pozwalających za zarabianie przez internet na klikaniu w reklamy znajdziesz w artykule - klikanie w reklamy

ice_screenshot_20181116-213605.png
Lokaty
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram