Adf.ly - jak zarabiająz adfly na YouTube

Aktualizacja: 26 maj 2019


Jako osoba korzystająca z serwisu jakim jest YouTube - szukając filmu do obejrzenia - często natrafiam na pozycje gdzie na ekranie wyświetla się wiadomość Link do filmu w opisie. Z dopiskiem że portal YouTube kasuje całe filmy ze swojego serwisu. Skąd jak i dlaczego? Link w opisie? Już wyjaśniamy.


Adfly zarabianie na YouTube

Klikając w taki link pod filmem, zanim do niego dotrzemy musimy przedrzeć się przez kilka reklam. Oglądając je sprawiamy że osobie wstawiającej link na YouTube naliczana jest premia zgodnie ze stawką, a my i tak w ciągu minuty dostaniemy swój wymarzony film. On zarobił, my mamy film. Ten sposób zarabiania czasem staje się wkurzające dla zwykłego użytkownika YouTube.

YouTube sam umożliwia zarabianie na Adfly

YouTube udostępnia kilka możliwości wstawiania skróconych linków z Adfly. Pierwszym jest transmisja na żywo, pod którą wkleja się link z Adfly, Drugą możliwość YouTube podarowała niedawno, jest to premiera filmu. Na szczęście serwis ten usuwa i zawiesza kanały które prowadzą takie procedery. Niestety łatwo jest tworzyć nowe konta na YouTube.

Czym jest Adfly

Więcej o samym Adfly - jeśli chcemy poznać jego sposoby działania tego sposobu zarabiania i stawki jakie proponuje - warto zajrzeć do artykułu Adfly czyli jak zarabiać na skracaniu linków.Stawka za jakieś tysiąc wyświetleń wynosi ... Stawki są dzielone na komputer i urządzenia mobile, Poza tym na unikalne i powtarzające się w ciągu 24 godzin Stawki poniżej

Podsumowując każdy chce zarobić. Nawet Ci od Adfly. A link do założenia konta w adfly J


Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram