Allegro Smart bez limitu paczek za 8,99 zł


Miesiąc temu Allegro wprowadziło usługę Allegro Smart. Abonament na przesyłki. Obecnie zmienił się na korzyść klientów. Będzie taniej i lepiej


Allegro Smart jest to jednorazowa opłata za przesyłki zakupionych towarów na Allegro. Wystarczy zakupić u jednego sprzedawcy towar za minimum 40 zł a przesyłka była w ramach abonamentu. Jednakże tylko jedna dziennie. A Abonament z możliwościa kupna na rok lub pół.


Zmiana w Allegro Smart

Od listopada jednak wszystko się zmienia. Już limit jednej paczki dziennie nie obowiązuje - poprzednio mieliśmy w abonamencie 180 paczek na pół roku i 360 na rok - w tej chwili już nie ma limitu na ilość zakupionych paczek w ramach abonamentu. Można do woli kupować. Dobra wiadomość?


Poza tym, poprzednio w Allegro Smart obowiązywały dwie opcje abonamentu, na rok i pół roku, od listopada możliwa jest trzecia opcja - na miesiąc. Już nie musimy wiązać się w ciemno z Allegro Smart, wystarczy sprawdzać czy nam się opłaca zakopując abonament na miesiąc. Aktualne stawki wynoszą:

  • 8,99 zł za miesiąc

  • 39 zł za pół roku

  • 49 zł za cały rok

Jak chcesz poznać kilka trików jak tanio i oszczędnie kupować na allegro zajrzyj do artykułu Tanie kupowanie na Allegro


Allegro Smart - opcja na grudniowe szaleństwo

W grudniu gdy większość osób ogarnia szał zakupów Allegro Smart jest idealną opcją. Polacy coraz częściej korzystają z internetu przy kupowaniu, a miesięczny abonament na jeden szalony miesiąc jest opcją wartą rozważenia. Niecałe 9 zł za przesyłki z Allegro kusi, pamiętajmy że w ramach abonamentu nie ma opcji kuriera, a zakup jednego sprzedawcy na allegro musi wynosić minimum 40 zł.

21 wyświetlenia
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram