Bilet do teatru za jedyne 3,5 zł! Oferta ważna cały tydzień!18 maja po raz piąty będziemy obchodzić Dzień Teatru Publicznego. Od tego dnia - czyli 18 do 24 maja - przez tydzień będzie można skorzystać z promocji na spektakle teatralne. Nie każdego stać na wypad do teatru, warto jednak skorzystać z tej opcji rozszerzyć swoje horyzonty.


Ile kosztuje bilet do teatru?


Zwykłych śmiertelników zazwyczaj nie stać na wyjście do teatru, ceny biletów wahają się w okolicach 110 zł w zależności od regionu Polski. Od 18 maja będzie można kupić bilet za jedyne słynne 3,5 zł. Wszystko w ramach akcji "Bilet do teatru za grosze". Z preferencyjnych cen będzie można jednak skorzystać tylko przez tydzień. Kasy zostaną otwarte właśnie 18 maja z tańszymi biletami.Akcja dla osób chcących oszczędzać!

Warto przypomnieć że sprzedaż biletów rozpocznie się dopiero 18 maja czyli w dniu rozpoczęcia akcji. Jest to niezła gratka dla osób pragnących zaznać odrobine kultury. Niejeden z moich znajomych ma ochotę wyskoczyć do opery lub teatru, ale z powodów wysokich kosztów tego przedsięwzięcia nie stać ich na to. W tygodniu od 18 maja 2019 r, każdego stać na obejrzenie ciekawego spektaklu.


Czytaj także: Jak zarobić 200 zł za otwarcie konta osobistego


Gdzie się odbędzie akcja "Bilet do teatru za grosze"?


W akcji będzie brać około 100 teatrów z całego kraju w 40 miastach. Także niezależnie gdzie mieszkamy, na pewno w naszej okolicy będziemy mogli skorzystać z tej promocji. Jeśli chcesz znaleźć spektakl dla siebie sprawdź strony internetowe pobliskich teatrów. Niezbędne informacje znajdziesz także na stronie www.oceanteatr.pl


Więcej aktualnych informacji na temat oszczędzania w polskich realiach znajdziesz na naszym blogu. Zachęcam do zaglądania co jakiś czas i dzielenia się opiniami w komentarzach.
58 wyświetlenia2 komentarz
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram