Chcesz sprzedać Auto? - Przejedź 100 km z Yanosikiem.

Aktualizacja: 31 paź 2018


Yanosik to wspaniała aplikacja informująca nas o utrudnianiach w ruchu, remontach, korkach, wypadkach i patrolach policji. Mimo wielu reklam pojawiających się na ekranie i sporej ilości zbędnych funkcji da się z niej korzystać. Teraz Yanosik oferuje dodatkową usługę. Zanim o niej powiemy, warto zaznaczyć że Yanosik działający w tle informuje o utrudnieniach na drodze, nie zawraca jednak głowy nam reklamami.Sprzedaż auta na Allegro z Yanosika

Yanosik połączył swe usługi z Allegro, osoby które chcą sprzedać swoje auto, mogą wystawić je za darmo na Allegro poprzez aplikacje Yanosik. Oprócz osób korzystających z internetu i szukających ofert na Allegro trafimy także do użytkowników Yanosika, a jest ich obecnie aż 1,5 mln.

Należy spełnić jednak kilka warunków. Musimy mieć rangę szeregowego w Yanosiku (to osoba która przejechała przynajmniej 100 km z aplikacją), poza tym oferta jest dostępna dla osób fizycznych. Atutem jest że nie potrzeba zakładać ani posiadać konta na Allegro.

Pierwsze ogłoszenie możemy wystawić za darmo na 10 dni, jeżeli chcemy aby ogłoszenie było widoczne 20 lub 30 dni zapłacimy połowę ceny. Reszta jest opłacana wg standardowego cennika Allegro.

Aby dodać ogłoszenie wystaczy zeskanować dowód rejestracyjny i uzupełnić resztę danych.Yanosik a ubezpieczenie samochodu

Osoby korzystające z Yanosica mogą skorzystać z ubezpieczenia swojego samochodu w Ergo Hestia.


Tak więc wiemy jak wystawic za darmo głoszenie sprzedaży samochodu na Allegro. W artykule Tanie kupowanie na Allegro znajdziemy kilka trików które pomogą nam zaoszczędzić na zakupach z Allegro.

0 wyświetlenia
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram