Chcesz za darmo aplikacje z Google Play? Wielkie oszustwo!!!

Aktualizacja: 15 maj 2019Google Play na Androida zawiera miliony pozycji. Czasem w zakamarkach sklepu możemy odnaleźć naprawdę wartę przyjrzenia się pozycje. Zgodnie z przysłowiem polak potrafi, niekiedy są one wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem.


APK Ekstraktor - co to jest?

Przykładem może być mały, niewpadający w oko i niby nie potrzebny programik. Wystarczy że wpiszemy w wyszukiwarce Google Play słowo "ekstraktor" a znajdziemy kilka pozycji do tworzenia instalek z zakupionych programów.


Niestety niektórzy wykorzystują go aby stworzoną instalkę zainstalować z powrotem, zaraz po odinstalowaniu programu i poproszeniu o zwrot środków z Google Play.Zwrot środków z Google Play

Regulamin Google Play pozwala na zwrot zakupionych elementów. Nie zawsze, ale jeśli zwrot następuje szybko można odzyskać wydane pieniądze. W dziale pomocy czytamy:

Jeżeli kupiony element nie spełnia twoich oczekiwań, nie działa lub nie jest Ci potrzebny, masz dwie możliwości:
  1. Możesz uzyskać pomoc od programisty aplikacji.

  2. Możesz poprosić o zwrot środków na stronie Google PlayW ten sposób wielki koncern znów strzelił sobie w stopę. A dokładniej firmą które produkują a następnie sprzedawają oprogramowanie w Google Play. Chcą zarobić na swojej twórczości, niestety w sieci można spotkać nieuczciwych konsumentów.


Tagi

google play, extraktor, zarabianie , darmowe gry, android,

0 wyświetlenia
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram