Gdzie oglądać za darmo ulubione seriale?..

Aktualizacja: 14 maj 2019


Zanim nasz ulubiony serial trafi do telewizji musi zazwyczaj minąć kilka lat. Pomimo upływu czasu nie zawsze możemy być pewni że, będzie on dostępny na darmowych kanałach.

Kablówka czy darmowa naziemna telewizja?

Zapewne doświadczyłeś też nie raz że, płatne kanały telewizyjne w ramach kablówki czy tak zwanej satelity nie posiadają w godziwej cenie odpowiedniej oferty.


Podstawowy pakiet daje zazwyczaj dostęp do kanałów dostępnych w darmowej naziemnej cyfrowej telewizji. Osobno należy dokupić kanały muzyczne, inny pakiet zawiera kanały dla naszych pociech, a inny kanały filmowe, o podziwianiu otaczającej nas pięknej natury na ekranie już nie wspomnę. Czasem jesteśmy zmuszeni wykupić wszystkie by zaspokoić potrzeby całej rodziny.


Jednak wykupienie najbardziej obszernego pakietu i tak nie zwalnia nas z opłacania abonamentu.


Darmowa telewizja naziemna zależnie od regionu udostępnia nam kilkanaście kanałów, w tym kilka muzycznych, regionalne czy tez historyczne. Skoro i tak musimy opłacać abonament czy warto przepłacać? Decyzja należy do każdego z nas.


Zobacz! Ile kosztuje abonament w 2019 roku.


Platformy streamingowe, czyli oglądasz kiedy chcesz.

Netflix w swojej ofercie, posiada takie pozycje jak "Dom z papieru", czy też "Line of duety". Showmax posiadał całą kolekcję seriali i filmów Patryka Vegi, a HBO oferuje nam perełkę w postaci "Gra o tron". Niedługo seriale i filmy z pod znaku Marvela znajda się pod firmowym streamingiem Disneya.

Aby obejrzeć każdy ulubiony serial niejedna osoba nieźle musi się "nagłówkować". Jednak Polak potrafi, jak to mówi staropolskie przysłowie.


Prawie każdy z tego typu portali posiada w swojej ofercie dwa tygodnie lub nawet miesiąc za darmo, na próbę. Obecnie HBO który udostępnia nam kultowy serial "Gra o tron" - miesiać, a portal CDA aż dwa tygodnie bez opłat. Netflix jak na razie zrezygnował z darmowego okresu próbnego. Aby skozystać z okresu próbnego nalezy podać swoje dane jak i dane swojej karty kredytowej.


Czytaj: Jak założyć za darmo wirtualną kartę kredytową?


Zazwyczaj jeden miesiąc próbny wystarcza by zapoznać się z zaległymi serialami i filmami oferowanymi za darmo przez dany serwis internetowy.


Nielegalne źródła gdzie można obejrzeć seriale i filmy za darmo

Zawsze można skorzystać z sewisów oferujących nie do końca legalne treści by trochę zaoszczędzić, takich jak iitvx.pl fili.cc czy też ex-torrenty.org . Jednakże jest to łamanie prawa więc do takich praktyk nie zachęcamy.


Ebrokerpartner czyli miejsce gdzie znajdziesz najlepsze oferty kont bankowych.

6,155 wyświetlenia5 komentarz
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram