Piramidy finansowe w internecie?


Chcesz zarabiać przez internet? Zapewne nie raz wpadłeś na ogłoszenie o systemie zarabiania dające ogromne zyski z małego wkładu własnego. Na czym polega najczęściej mechanizm funkcjonowania tych programów i czy da się na nich zarobić? Zajmiemy się tym tematem.


Jak działają piramidy finansowe w internecie


W sieci w polecanych na forach systemach zarabiania, nikt nie używa zwrotu piramida finansowa. Dopiero w regulaminie takiego serwisu przeczytamy że dzieli się on z użytkownikami swoimi przychodami w zamian za pewne czynności.

Oferują one swoim użytkownikom najczęściej paczki reklamowe, tzw. AdPacki. Cechą wspólna tego typu programów jest to, że wszystko zamyka się w gronie użytkowników oraz reklam przez nich wykupywanych. Obrót reklamami ma miejsce głównie pomiędzy użytkownikami. Jednocześnie się je wykupuje i ogląda.


Zanim zainwestujesz

Prawo zabrania zakładania piramid finansowych, więc ich nowe wersje przybierają rożne formy. Są skonstruowane tak, że prędzej czy później każdy z nich upada – Na początku wszystko się kręci z powodu inwestycji nowych użytkowników, z czasem już ich nie przybywa, więc brakuje płynności finansowej. W gruncie rzeczy osoby które przystąpiły jako pierwsze do programu mogą liczyć na wypłatę zarobionych pieniędzy - z wpłat kolejnych poziomów użytkowników. Dla tych nowych pieniędzy w piramidzie już nie wystarcza.


Jednak spróbujesz zarobić?

Inwestowanie w szemrane systemy zarabiania, należy zacząć od znalezienia odpowiedniego serwisu. Jak już próbujesz zarobić to najlepiej w nowo powstały program, może będziesz miął szczęście że twoje zarobione pieniądze będą wypłacone z wpłat innych. Na początku wypłacają one zarobione pieniądze by zyskać pozytywne opinie w internecie. Jeśli czujesz że siedzisz głęboko w piramidzie finansowej, to jak najszybciej staraj się z niej wyjść, byle by dotrzeć do minimum wypłaty


Ile można zarobić?

Wysokość zarobków jest zależna od takich czynników jak:

  • liczby poleconych,

  • wkładu własnego,

  • stopy zwrotu,

  • czasu istnienia serwisu

Piramid finansowych nie należy mylić z marketingiem sieciowym czy tez z programami partnerskimi. Pozwalają one uczciwie zarabiać przez internet.

Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram