Jak założyć wirtualną kartę kredytową


Skąd pomysł by napisać o tym, jak założyć wirtualną kartę kredytową? Do napisania tego artykułu pobudziła mnie dyskusja na pewnym forum. Rozmówcy poszukiwali sposobu na darmowy okres próbny w znanym serwisie streamingowym.


Jednak zastosowanie takiej karty jest różnorodne. Używam jej podczas płacenia na mało znanych i mało pewnych portalach. Każdy czytelnik mógłby podać jakiś inny sobie tylko znany powód. Na przykład wspomniane na wstępie okresy próbne.


Darmowe okresy próbne

Wiele abonamentowych serwisów streamingowych oferuje darmowe okresy próbne. Aby móc z nich skorzystać należy podać swoje dane jak i karty kredytowej z której w przyszłości będzie pobierana opata.


Przykładowe okresy próbne najbardziej popularnych serwisów:

Spotify - 30 dni

CDA - 14 dni

HBO GO - 14 dni

Netflix - anulował okres próbny.


Czytaj także: Gdzie oglądać ulubione seriale


Po określonym czasie należy płacić cały abonament albo zrezygnować z subskrypcji. Inną opcją jest wirtualna karta kredytowa. Jest kilka serwisów umożliwiających założenie pełnowartościowych kart. Oto pierwszy na liście. Artykuł będzie uzupełniany o kolejne sprawdzone w przyszłości.


Darmowa karta wirtualna na Skrill

Skrill to system płatności, działa na podobnej zasadzie co PayPal. Aby otrzymać darmową kartę w Skrill należy otworzyć portfel w tym serwisie. Link do zalożenia konta. Następnie musimy zweryfikować swoje dane, wysyłając zdjęcie jednego z dokumentów tożsamości. Weryfikacja trwa maksymalnie dwa dni.

Następnie tuż po weryfikacji dodać wirtualna kartę do swojego portfela. Pierwszą wirtualną kartę od Skrill otrzymamy za darmo. Za drugą i kolejną pobierana jest opłata w wysokości 2,5 euro.


Skrill oferuje nam kartę MasterCard w czterech walutach do wyboru EUR< GBP PLN i USD. Odpowiedni wybór waluty przyda się osobą zarabiającym przez internet.


Znacie inne sposoby na zdobycie darmowej wirtualnej karty kredytowej? Piszcie swoje opinie w komentarzach.

133 wyświetlenia
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram