Jak zarabiać z Adfly ?

Aktualizacja: 26 maj 2019


Dlaczego skraca się linki?

Skracanie linków polega na pozbyciu się w linku wielu znaków. dzięki temu link jest bardziej przyjazny dla użytkownika, łatwo go wkleić i przekazać innym.

Jak wygląda schemat zarabiania na skracaniu linków?

Po kliknięciu w skrócony link przed strona docelową pojawi się strona z reklamą. Dopiero po odczekaniu kilku sekund przechodzi się do oryginalnej strony do której prowadzi kliknięty link. A tam gdzie są reklamy otwierają się przed nami możliwości na zarabianie. Każde skorzystanie z naszego skróconego linka generuje nam zysk.

A może chcesz szczędząc na paliwie i mandatach - Powody dla którego warto pobrać Yanosika

Jak zarabiać na skracaniu linków?

Skrócone przez nas linki umieszczamy w sieci w odpowiednich miejscach. Na sam początek musimy znaleźć odpowiednio interesujące materiały do których chcemy innych skierować.Następnie nasze skrócone linki umieszczamy w odpowiednich miejscach, Np na forach internetowych, komentarzach pod blogami albo filmami na YouTube. Więcej o tym jak zarabiać z Adf.ly w dalszej części artykułu.

Dlaczego Adfly?

Wypadku zarabiania na klikaniu czy też wypełnianiu płatnych ankiet warto się zarejestrować do kilku takich programów, to jeśli chcemy zarabiać na skracaniu linków wystarczy nam jeden konkretny program. Nasze zarobki są wprost proporcjonalne do nakładu pracy, przecież nic nie ma bez inwestycji. Jest kilka dobrych skracaczy ale od kilku lat działam z Adf.ly i nigdy się na nim nie zawiodłem. Stawki ma jedne z lepszych, więc możemy z nim zarobić. Serwis powstał w 2009 i od tego czasu solidnie pracuje na swoją renomę będąc najbardziej popularnym skracaczem linków.

Schemat zarabiania na Adfly

  • Załóż konto na Adf.ly. Adf.ly jest najlepszym skracaczem Linków, aby założyć na nim konto kliknij tutaj.

  • Zapisz się jak największą ilość for internetowych. Jako użytkownik portali społecznościowych dołącz do różnych grup, np praca warszawa itp. (jeśli masz więcej czasu sam możesz stworzyć kilka takich grup). Im większy rozmach tym lepiej.

  • Szukaj materiałów. Znajdź w internecie ciekawe materiały. Mogą to być przykładowo, oferty z pracy z olx które później wkleimy i opiszemy na grupie facebooka "praca". Najbardziej rozchwytywane są nowe filmy które dopiero się pojawiły w internecie. Każdy ma pole do popisu w tej kwestii.

  • Skopiuj link i skróć go w Adf.ly

  • Wklejamy nasz skrócony link gdzie się tylko da. Oczywiście zwracajmy uwagę aby był zgodny z tematem fora lub artykułu pod jakim go wklejamy, pod żadnym pozorem nie wolno rozsiewać spamu. Do linku należy dorzucić atrakcyjny opis który będzie zachęcał do jego kliknięcia.

Po kilku dniach sprawdzamy ile zarobiliśmy.


Ile można zarobić na skracaniu linków w Adfly?

W adf.ly nasze zarobki zależą od ilości wyświetleń dokonanych z naszego skróconego linku. Stawka jest inna dla każdego kraju. Dodatkowo bierze się pod uwagę czy wyświetlenie reklamy było unikatowe czy też nie, oraz z jakiego urządzenia następuje przekierowanie (komputer stacjonarny lub urządzenie mobilne). Zarobki są pozornie niskie, warto przy tym wspomnieć że niektóre portale do oglądania filmów działają właśnie w oparciu o skracanie linków. iitvx czy też cdax. O takich sposobach zarabiania już wkrótce.


Adfly zarabianie na YouTube

Klikając w taki link pod filmem, zanim do niego dotrzemy musimy przedrzeć się przez kilka reklam. Oglądając je sprawiamy że osobie wstawiającej link na YouTube naliczana jest premia zgodnie ze stawką, a my i tak w ciągu minuty dostaniemy swój wymarzony film. On zarobił, my mamy film. Ten sposób zarabiania czasem staje się wkurzające dla zwykłego użytkownika YouTube.


YouTube sam umożliwia zarabianie na Adfly

YouTube udostępnia kilka możliwości wstawiania skróconych linków z Adfly. Pierwszym jest transmisja na żywo, pod którą wkleja się link z Adfly, Drugą możliwość YouTube podarowała niedawno, jest to premiera filmu. Na szczęście serwis ten usuwa i zawiesza kanały które prowadzą takie procedery. Niestety łatwo jest tworzyć nowe konta na YouTube.


Stawka za jakieś tysiąc wyświetleń wynosi ... Stawki są dzielone na komputer i urządzenia mobile, Poza tym na unikalne i powtarzające się w ciągu 24 godzin Stawki poniżej


Podsumowując każdy chce zarobić. Nawet Ci od Adfly. A link do założenia konta w adfly


tagi:

zarabianie na youtube, adfly stawki, adfly, adfly zarobki,

Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram