Kopanie kryptowaluty z MinerGate. Jak zacząć?

Aktualizacja: 6 maj 2019Kryptowaluty cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Jeszcze nie są uznawane przez większość państw za walutę ani za pieniądze elektroniczny. Więc od zysków w zainwestowane kryptowaluty nie trzeba płacić na czas obecny podatków. Przyjrzymy się teraz jak wygląda zarabianie bez inwestycji na kryptowalutach


jak kopać kryptowalute w domu - poradnik

Nie każdego stać na zakupienie BitCoina lub innej kryptowaluty na Bitbay. Oprócz mało wydajnych kranów - na które trzeba przeznaczyć duży nakład czasu - jest jeszcze jeden sposób na zdobycie kryptowaluty.Kopanie kryptowaluty

Obecnie się mówi że kopanie jest nieopłacalne. Przed podjęciem decyzji czy chcemy zarabiać na kopaniu trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników:

 • Zużycie energii - powinniśmy przeanalizować czy zużycie prądu do wykopu nie przerośnie spodziewanych zysków.

 • Zmęczenie sprzętu - każde urządzenie w tym te elektroniczne, koparki, komputery zużywają się w miarę użytkowania.


Załóż konto w MinerGate

Kopanie kryptowaluty z MinerGate

MinerGate jest uniwersalna platforma która umożliwia nam zarabianie w internecie, poprzez kopanie kryptowaluty. Możemy ustawić wydajność kopania, do wyboru mamy trzy pozycje:

 • Mała

 • Średnia

 • Wysoka

Powinniśmy wziaść pod uwagę że wysoka wydajność kopania bardzo obciąża sprzęt, co w konsekwencji powoduje większe zużycie energii elektrycznej. Jedna najważniejsza rzeczą jest to że MinerGate jest dostępna na trzy podstawowe systemy operacyjne, androida, Windowsa i IOSa. Dzięki czemu kopać możemy wszędzie gdzie tylko jesteśmy. Kopać możemy też około 20 rodzajów kryptowaluty, od bitcoina po litecoina i tym podobne. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią pozycje na której będzie chciał zarabiać. Znajomi zainstalowali sobie koparki nawet na komputerach w miejscu pracy, dzięki czemu nie musza płacić rachunków za zużyty prąd. Oprócz tego MinerGate umożliwia nam kopanie w chmurze, oczywiście ta opcja jest płatna. Na początek polecam przemyśleć płatne kopanie w chmurze. Kopanie jest coraz trudniejsze, w płatnej chmurze otrzymujemy ogromną moc przeliczeniową. Za jedyne 0,0066$ dziennie otrzymamy 20GH/s. Efekty możemy sobie wyobrazić. Pobranie programu jest bardzo proste. Obsługa MinerGate jest intuicyjna i każdy nawet z małą znajomością obsługi komputera sobie poradzi i będzie mógł zacząć zarabiać. Zarabianie na kopaniu jest dla każdego, i nawet nie musimy posiadać jakiejś wybitnej wiedzy na ten temat. Wystarczy pobrać odpowiedni program.

Załóż konto w Minergate

Zarabianie z programem partnerskim

MinerGate umożliwia nam też zarabianie na programie partnerskim. Możemy innym polecać ten program na FB albo za pomocą innych portali społecznościowych. Zarobimy od 30% kryptowaluty wykopanej przez osobę poleconą. Stawki jednak rosną:

 • 30% przy <10 osób,

 • 50% przy 11-30 osób,

 • 75% przy > 31 osóbOpinie na temat Minergate

W internecie możemy znaleźć sporo opinii na temat Minergate. Wiadomo tyle ze system jest wypłacalny. Możemy powiedzieć że to praca bez pracy, kopanie dzieje się bez naszej ingerencji. To jest najłatwiejsze zarabianie przez internet jakie tylko możemy sobie wyobrazić, a efekty są zależne od wydajności sprzętu z jakiego korzystamy.

Załóż konto na MinerGate

Jeśli macie inną odmienną opinie na temat zarabiania w internecie przy kopaniu kryptowaluty za pomocy MinerGate, śmiało piszcie.


Polecamy na konieć zajrzeć do artykułu który wyjaśni w jaki inny sposób możemy zdobyć i zarabiać na kryptowalutach - kryptowaluty.


Lokaty
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram