Masz pomysł na innowacyjny biznes? 50 tys w zasięgu twojej ręki

Aktualizacja: 6 lis 2018Startupper Roku

Francuski koncern Total rozpoczął nowy program pomocy startupom w Polsce. Projekt Startupper Roku ma wspierać i nagradzać młodych lokalnych przedsiębiorców, że stażem nie dłuższym niż dwa lata. Mogą oni prowadzić własną firmę lub startup. Sama branża w jakiej działają przedsiębiorcy nie ma znaczenia. Na rejestracje masz czas do 13 listopada.


Startup - kryteria oceniania

Projekty które zostaną zgłoszone do konkursu będą oceniane według trzech kryteriów:

  1. innowacyjność - czyli wnosić świeżość np poprawę istniejących technologi

  2. wpływ na środowisko lokalne i społeczeństwo - powinien pomagać rozwiązać problemy trapiące lokalne społeczeństwa

  3. wykonalność i potencjał rozwojowy projektu - pomysł musi być wykonalny i przynosić korzyści dużej grupie osób

Nagrody za najlepszy Startup

Zwycięscy będą mogli otrzymać pomoc na dalszy rozwój swojego startupa w wysokości

  • 50 tys zł za pierwsze miejsce

  • 30 tys zł za drugie miejsce

  • 20 tys zł za trzecie miejsce

Zwycięscy mogą liczyć na kampanie komunikacyjną, mająca na celu zwiększenie rozpoznawalności projektu. Oraz pomoc ekspertów przy rowijaniu swojego pomysłu na biznes.


Oprócz tytułu "Startupera Roku" dla trzech pierwszych miejsc przewidziano nagrodę "Przedsiębiorcza Kobieta Roku". Ma ona za zadanie pomóc i zachęcić kobiety do aktywności w biznesie.


Osoba która wygra zajmie pierwsze miejsce będzie mogła zawalczyć z innymi zwycięzcami z całego świata o jedna z sześciu nagród "Wielkiego Regionalnego Zwycięzcy".


Rejestracja do 13 listopada na stronie internetowej https://startupper-of-the-year-challenge.total.com/pl/challenges/poland


Jeśli posiadasz pomysł na biznes, prowadzisz projekt lub posiadasz własną działalność ale nie dłużej niż dwa lata możesz wystartować w konkursie o najlepszy startup.


Chcesz się dowiedzieć więcej o startupach przeczytaj artykuł Boisz się założyć działalność gospodarczą? Inkubatory Przedsiębiorczości są dla ciebie.

4 wyświetlenia
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram