Masz trochę oszczędności? Możesz mieć własną żabkę!

Aktualizacja: 7 maj 2019


Żabka stawia na ekspansje. Od początku października 2018 r. do końca lutego 2019 r. żabka obowiązuję specjalna oferta dla nowych franczyzobiorców którzy w tym okresie rozpoczną z żabką współpracę. Zasady są proste, wymagania też, wystarczy drobna suma na rozpoczęcie współpracy. Jeśli szukasz pomysłu na swój biznes warto nad tą ofertą się zastanowić i zostać franczyzobiorcą z własnym sklepem. Nie masz pracy, ale za to posiadasz nutkę do biznesu i jesteś gotowy otworzyć i prowadzić własną działalność gospodarczą. Wymaga to nakładu pracy i czasu, jeśli masz motywacje zastanów się nad tą franczyzą.Co potrzeba by zostać franczyzobiorcą Żabki?

Jeśli na poważnie zastanawiamy się by zostać franczyzobiorcą Żabki na start potrzebny jest minimalny własny wkład finansowy. Wynosi on 5 tys zł, w którego skład wchodzi koszt zakupu kasy fiskalnej, koncesji oraz regionalnych towarów. Powinniśmy umieć obsługiwać się komputerem a tak dokładnej Pakietem Office. Czeka nas też podróż po urzędach, po kilka zaświadczeń i pełnomocnictw.


Co oferuje Żabka franczyzobiorcą?

Własny sklep a do tego w pełni umeblowany i zatowarowany. Żabka naprawdę kusi swoich potencjalnych franczyzobiorców. Handel pod tak znanym i rozpoznawalnym szyldem gwarantuje o udany biznes. Dzięki szerokiemu pakietowi dodatkowych usług należy się spodziewać popularnością wśród klientów. Żabka franczyzobiorcą oferuje także szkolenia pomagające prowadzić własny biznes, zapewnioną logistykę dostaw oraz ogólnokrajowe reklamy sieci sklepów. Od nas tylko się wymaga aby dobrze wykorzystać to co Żabka daje na start i rozwinąć swój biznes.Oferta specjalna Żabki.

Nowi franczyzobiorcy, bo to ich dotyczy ta oferta mogą liczyć na dodatkowe wsparcie. Jeśli przez pierwsze pól roku działalności sklep będzie otwarty w każdy dzień tygodnia nawet w niedziele niehandlowe (minimum 8 godzin), oraz uzyska minimum 80% poziomu standardu jakości - uzyska dodatkowe pieniądze. 12 tys. zł. przychodu i 3 tys. zł. miesięcznie w rabatach na towary. Jeśli taka franczyza jest interesująca to więcej szczegółów można znaleźć na franczyza.zabka.pl


Zobacz też: Promocje bankowe
0 wyświetlenia
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram