Moje doświadczenia z eBrokerPartner

Aktualizacja: 21 maj 2019Dziś na swoim blogu chciałem podzielic się z wami swoimi przygodami z programem partnerskim eBrokerpartner.


Co to jest program partnerski eBrokerPartner?

eBrokerPartner to serwis umożliwiający nam zarabianie przez internet. Praca polega na polecaniu zainteresowanym osobom produktów finansowych. Za każdą udaną sprzedarz otrzymujemy pewną prowizję. Nie od razu, ale po odnotowaniu i zatwierdzeniu jej w systemie. Najczęściej po jednym lub dwuch miesiącach.


Jak ja zarabiam z eBrokerPartner?

Hm, jestem fanem skróconych linków. Raz w tygodniu przeglądam fora internetowe i w wybranych miejscach piszę odpowiednie do tematu posty wraz z linkami. Linki te kierują do kredytów, pożyczek, czasem kont bankowych. Program partnerski eBrokerPartner oferuje nam więcej pozycji do reklamownia, lecz z tych jest największa prowizja. Ta praca w sieci zajmuje mi godzinę w tygodniu. Takich skróconych linków nie wklejam gdzie popadnie aby mi nikt nie zarzucił rozsyłania spamu. Każdy post do którego dodaję skrócony link posiada oryginalną, niepowtarzalną treść.


Od czasu do czasu, czyli raz w miesiącu dodaję na portalu społecznościowym link do jakiejś ciekawej usługi finansowej. A gdy słyszę że znajomy czegoś poszukuje np. szybkiej pożyczki, to chętnie pomagam mu wybrać odpowiedią.


Ile zarabiam z programem partnerskim eBrokerPartner?

Każdego miesiąca dostaję prowizję z ok. 8 sprzedanych usług lub produktów finansowych. Daje mi to zarobek mniej więcej w wysokości 500 zł.


Przyznam się na koniec, że od czasu do czasu sam korzystam - w razie potrzeby - z szybkich pożyczek. Za nie też mam naliczoną prowizję, a w większości są one darmowe.


Rozliczenie eBrokerpartner

Program partnerski eBrokerPartner wysyła nam zarobione pieniądze na podstawie umowy najmu. Na tej podstawie rozliczam się z Urzędem Skarbowym.


Więcej o programie partnerskim eBrokerPartner dowiesz się z artykułu - Zarabianie w internecie z ebrokerpartner


Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram