Na Orlen z Yanosikiem

Aktualizacja: 6 maj 2019


Paliwo drożeje z miesiąca na miesiąc. Szukamy więc oszczędności, przecież nikt z nas nie lubi przepłacać. A tankować samochód musi każdy kierowca. Na jakości jednak nie ma co oszczędzać. Po marnym paliwie silnik nie chodzi jak powinien i spalanie jest większe. Dlatego trzeba wybierać sprawdzone i trzymające poziom stacje benzynowe. Ten artykuł skupia się na karcie VITAY z Orlenu i jego współpracy z Yanosikiem.


Zbieramy punkty Vitay

Program lojalnościowy Orlenu opiera się na prostych zasadach. Każdy posiadający kartę Vitay, może zbierać punkty. Za każdą wydaną złotówkę na stacji Orlen dostajemy aż 10 punktów. Oczywiście cały czas obowiązują rożnego rodzaju promocje typu "1000 punktów Vitay za zakup 30 litrów paliwa i 5 l. płynu do spryskiwaczy" Zachęcają one do korzystania z ofert sieci stacji.


Yanosik wspomaga zbieranie punktów Vitay

Yanosik współpracuje z siecią Orlen. Oferuje nam kilka możliwości zbierania punktów Vitay. Osobiśćie naliczyłem trzy. Oto one

  • Aktywność w Yanosiku - punkty zdobywamy za potwierdzone przez innych kierowców a zgłoszone przez nas utrudnienia na drodze, w tym oczywiście kontrole policji. Aktywność w ostrzeganiu innych użytkowników Yanosika jest nagradzana


  • "Zbieraj kropelki na kupony paliwowe" - Po całym kraju są rozrzucone wirtualne krople paliwa. Jeżdżąc z Yanosikiem zbieramy przejechane krople, jak byśmy grali w pakmana. Zbieramy je od poniedziałku do niedzieli. W kolejnym tygodniu zamieniane są przy tankowaniu na kupon. Wielkość kuponu zależy od ilości zebranych wirtualnych kropel. Mapa z rozsianych kropel jest dostępna na stronie serwisu. Osobiście trochę zmodyfikowałem swoją drogę do pracy by moc ich więcej zebrać.

  • Zwalniaj Przy szkołach - W ramach tej promocji można zdobyć aż 1000 punktów Vitay. Jest to raczej losowanie, dostępna jest pewna tylko punktów i nie każdy je dostanie. Programem "Zwalniaj przy szkołach" objętych zostało 1000 szkół. Zaliczają przepisowe trzy przejazdy obok nich w ciągu tygodnia, możemy zdobyć te punkty. Mapa szkół objętych akcją jest dostępna na stronie serwisu. Pamiętajmy że przy każdej szkole warto przepisowo jeździć, nawet jak za to punktów nie dostajemy.


Kupony rabatowe za jazdę z Yanosikiem

Orlen przygotował dla kierowców jeszcze jeden prezent przy współpracy z Yanosikiem. Kupony dla aktywnych kierowców. Po otrzymaniu kuponu mamy 4 godziny na jego wykorzystanie. Najczęściej jest to rabat na ciepły napój. Aby go zdobyć należy spełnić dwa proste warunki:

  • jazda minimum 2 godziny z uruchomioną aplikacją Yanosik w trybie nawigacji lub zgłaszania,

  • otrzymane przynajmniej jedno podziękowanie za nasze zgłoszenie w aplikacji.


Wydawanie punktów Vitay

Otrzymane punkty Vitay, możemy wykorzystać na wiele sposobów. Katalog programu Vitay posiada sporo pozycji. Za punkty możemy otrzymać m.in aksesoria do samochodu, napoje, atrakcyjne rabaty na paliwo. Wspominamy tylko o pozycjach na stacji benzynowej. Katalog zawiera też rabaty na usługi i towary partnerów programu Vitay.


O innych funkcjach aplikacji Yanosik przeczytasz a w artykule: Powody dla których warto pobrać Yanosika

129 wyświetlenia
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram