Powody dla których warto pobrać Yanosika

Aktualizacja: 6 maj 2019


Yanosik to aplikacja na smartfony popularna wśród kierowców. Używa jej aktualnie mniej więcej półtora miliona polskich kierowców. Na początku swego istnienia po prostu służył do informowania innych użytkowników Yanosika o patrolach policji. Jednak Yanosik przez wiele lat swego życia ewoluował. Dostał wiele nowych funkcji, oraz zaczął współpracować z innymi serwisami i firmami. Obecnie wielu kierowcom trudno wyobrazić sobie podróż bez Yanosika.Oszczędności z Yanosikiem

Aplikacja Yanosik ma obecnie wiele ciekawych opcji, sam się czasami w nich gubię. Minusem są pojawiające się reklamy, ale przecież dzięki nim aplikacja i usługi przez nią oferowane są w pełni darmowe. Jak Yanosik pomaga zatem oszczędzać.


Co nam daje Yanosik

  1. jesteśmy informowani o zagrożeniach na drodze w pobliżu naszej lokalizacji, chodzi to o wypadki, zatrzymane pojazdy na drodze. oszczędzamy zatem czas i mamy szansę ominąć felerny odcinek drogi.

  2. Dostajemy informacje o patrolach policji, kontroli drogowej z suszarką jak i patrolach nieoznakowanych. Dzięki takim informacją możemy zaoszczędzić na mandatach.

  3. Aplikacja ocenia nasz styl jazdy. Jeżeli jesteśmy sprawnymi i uważnymi kierowcami możemy liczyć na zniżkach przy ubezpieczeniu OC/AC.

  4. Z poziomu aplikacji możemy wystawić swój samochód na sprzedaż. Ogłoszenie trafi za darmo do serwisu Allegro, oraz do użytkowników Yanosika. Więcej na ten temat w artykule Chcesz sprzedać auto? Przejedź 100 km z Yanosikiem.

  5. Nie musimy kupować nawigacji. Yanosik posiada nawigację GPS. Niestety wybór trasy nie jest dopracowany jak na razie.

  6. Mamy możliwość dopiąć swoją Kartę VITAY i używać potrzeby noszenia jej przy sobie lub instalowania dodatkowej aplikacji.

  7. Yanosik pozwala zapisać dane z dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia samochodu. Przydatna opcja w przypadku stłuczki lub wypadku z naszej winy, a nie zabraliśmy ze sobą dokumentów.


Opinie o Yanosiku

Ilość osób użytkowników Yanosika jest najlepszą referencją i opinią o tej usłudze. Sam osobiście przyznam że ilość opcji może przytłaczać, używam tą aplikację zawsze w podroży, ale działającą w tle. Jestem w ten sposób informowany tylko o patrolach , radarach i wypadkach, bez zasypywania reklamami. Opinie krążą rożne jednak warto przekonać się samemu o daje Yanosik.


48 wyświetlenia3 komentarz
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram