Program partnerski - MyLead. Sposoby na zarabianie i opinie.

Aktualizacja: 13 lis 2018MyLead.pl  to polski program partnerski, Udostępnia on nam wiele narzędzi do zarabiania w sieci, poprzez banery reklamowe, ref linki. Oprócz usług finansowych oferuje promowanie wielu innych usług i produktów. Posiadamy wiec kompleksowe możliwości zarabiania przez internet.

Na start w MyLead, zaraz po zarejestrowaniu przechodzimy specjalne szkolenie. Jest to innowacja w tego typu programach. Po jego ukończeniu jesteśmy w pełni przygotowani i wyposażeni są zarabiana w internecieKto może przystąpić do programu partnerskiego Mylead?

Prawie każdy, wystarczy ze jesteś osobą pełnoletnią. Nie musisz posiadać działalności gospodarczej ani fachowej wiedzy w dziedzinie marketingu. Własna strona ani blog też nie jest ci potrzebny. Produkty ze strony MyLead możemy promować wszędzie, nawet na własnym koncie na portalu społecznościowym, czy wśród rodziny lub znajomych.


Zarabiaj z MyLead


Opinie o MyLead

Zanim przystąpimy do MyLead i zaczniemy zarabiać z tym programem partnerskim warto upewnić się jaką ma opinie. Na swoim blogu mogę zachwalać ten program jako jego partner. Polecam poczytać opinie na forach i innych blogach. W internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii. Warto spojrzeć na minimum do wypłaty naszych zarobionych pieniędzy, ale o tym poniżej


Zarabiaj z MyLead


Wypłata zarobionych pieniędzy z Mylead

Jedna z najważniejszych spraw na jakie zwracamy uwagę przy zapisywaniu się do jakiegoś programu partnerskiego jest minimum do wypłaty. W MyLead wynosi ono tylko 50 zł. Poza tym, jeśli zarobimy ponad 300 zł mamy możliwość wypłacenia jej na podstawie umowy o dzieło.

Przelew na konto trwa zazwyczaj nie cały tydzień.


Zarabiaj z MyLead


Sposoby zarabiania z MyLead

Sposoby zarabiania z MyLead są rożne. Oprócz polecania usług i produktów za pomocą banerów reklamowych lub linków, mamy do dyspozycji jeszcze inne metody. Jest ich sporo, w razie kłopotu i brakiem wiedzy na ich użycie zawsze możesz zwrócić się z o pomoc do zespołu MyLead. Kilka z nich omówimy poniżej:

  • SMS Premium – jednorazowa lub cykliczna płatność z wykorzystaniem SMS;

  • PPI – zarabiasz na tym że jakiś użytkownik zainstalował z twojego polecenia aplikacje,

  • IVR – Umożliwia zarabianie na połączeniach telefonicznych z numerami o podwyższonej opłacie. Zainteresowany kontaktuje się z call center, gdzie może rozmawiać na rożne tematy. Im dłużej trwa rozmowa - tym wyższy Twój zysk,

  • Chat SMS – że dotyczy płatnej rozmowy przy wykorzystaniu wiadomości SMS. Za każdą wysłaną przez użytkownika wiadomość otrzymujemy 0,60 złotych prowizji. Jedynym naszym zadaniem jest promocja usługi SMS Czat.

Co promujemy w MyLead

Większość programów partnerskich Oferuje produkty z jednej gałęzi, nap usługi finansowe, suplementy diety itp. MyLead posiada w swojej ofercie setki produktów z wielu dziedzin życia. Niezależnie od swoich zdolności trafisz na usługę na której będziesz mógł zarobić.


MyLead posiada blog i forum. Możemy się doradzić innych na temat zarabiania w domu lub pobrać specjalne poradniki przygotowane przez program partnerski.

Zespół obsługi, czeka nam z pomocą. Możemy się zwrócić z rożnego rodzajami problemów, technicznych, marketingowych, zawsze dostaniemy pomocną odpowiedz.


Więcej interesujących programów znajdziesz tu - programy partnerskie

Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram