Sposoby na tańsze Spotify Premium

Aktualizacja: 25 wrz 2019

Niektórzy prowadzą debaty, korzystać z streamingu i opłacać co miesiąc abonament czy może kupować muzykę na własność. W tym artykule skupimy się na tym co robić żeby płacić mniej. Jest kilka sztuczek aby abonament na Spotify nie opróżniał nam kieszeni.


Co to jest Spotify

Spotify to jedna z najpopularniejszych bibliotek muzycznych na świecie. Oprócz dostępu do milionów piosenek, serwis prowadzi kilka "stacji radiowych". możemy je spersonalizować do własnego gustu i potrzeb.

Muzyki możemy słuchać za pomocą aplikacji dostępnej na podstawowe systemy operacyjne(Windows, Android, iOS).

Spotify udostępnia nam do wyboru na rodzaje kont:

 • free

 • premium

Spotify free

Konto free znacznie się różni od premium. Jedyna dogodność to dostęp do puszczania muzyki losowo i na tym się kończy. A z powodu że konto jest za darmo regularnie co jakiś czas będą nas nękać reklamy, z których jest opłacany nasz dostęp do bezpłatnego świata muzyki w Spotify free.


Spotify Premium

Standardowe konto typu premium kosztuje tylko 19,99 zł za miesiąc ale daje nam sporo udogodnień takich jak:

 • odtwarzanie dowolnego utworu,

 • słuchanie w trybie offline - dla osób lubiących podróżować za granice gdzie roaming oznacza mniej internetu, opcja słuchania muzyki offline to niezła gratka. inni po prostu maja małe pakiety internetu w abonamencie itp

 • brak reklam - żadne reklamy nie popsują nam imprezy,

 • możliwość pominięć utworów,

 • wysokiej jakości dźwięk - coś dla fanów czystego brzmienia.

Obecnie trwa promocja

Możesz uzyskać aż 3 miesiące Premium za 0,99 zł

Po tym okresie cena przechodzi na standardową wysokość 19,99 zł miesięcznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji Spotify Premium w dowolnej chwili.


Spotify Premium dla studentów

Jeśli jesteś studentem i wcześniej nie korzystałeś z konta Spotify Premium - jest dla ciebie promocja . Spotify w swojej ofercie posiada pakiet dla studentów.


Oferta dla studentów to trzy miesiące Spotify Premium tylko za 0.99 zł. Po tym okresie cena wzrasta do 9.99 zł za miesiąc. Opcja ta daje spore oszczędności z porównaniu z standardową ceną. W sumie 50 % zniżki nie licząc prawie darmowych pierwszych 3 miesięcy.


A warto wspomnieć że oferta ta kończy się 30 czerwca 2019. Z abonamentu można zrezygnować w każdym momencie jego trwania.


Spotify Premium dla rodziny

Czyli to co lubimy, konto współdzielone. Spotify premium dla rodziny kosztuje aż 29,99 zł i może korzystać z niego aż do 5 osób mieszkających pod jednym adresem. Dlaczego warto:

 • oszczędzasz - koszt konta Spotify Premium na osobę wynosi tylko 6 zł miesięcznie,

 • osobne konta - każde konto użytkownika to "osobne konto"

 • w razie przejścia jednej z osób na własne konto Premium jej playlisty zostają przeniesione wraz z nią,

 • jeden rachunek - Co miesiąc otrzymasz jeden rachunek za wszystkich pięciu członków planu

Jak wiadomo z tego pakietu też będą chcieli skorzystać biedni oszczędni "studenci" zrzucając się z kilka osób na abonament, o ile mieszkają pod "jednym adresem".


Spotify Premium Duo - dla dwojga

Dwa konta Premium dla par mieszkających pod jednym dachem. Za darmo na 30 dni, po tym okresie 24,99 zł. Zniżka abonamentu nie wiąże nas na jakiś długi okres ze Spotify, z usługi tej też można zrezygnować w każdej chwili.


Z pakietu tego mogą skorzystać osoby posiadające już wcześniej pakiety premium. Zachowują one cały swój dorobek, playlisty, historię itp.


Czytaj także: Jak założyć wirtualną kartę kredytową?


Open.fm

Alternatywą dla Spotify, YouTube Premium czy też Tindera jest Open.fm. Jest to proste radio internetowe z dostępem do kilkudziesięciu stacji w wielu gatunkach. Od muzyki popularnej przez Disco Polo aż do odgłosów natury. Niestety w wersji darmowej co jakiś czas leci reklama. Jak chce się mieć coś za darmo to ...

0 wyświetlenia
Lokaty
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram