szukasz pracy? - testowanie kredytów

Aktualizacja: 19 lis 2018


W rejonach Polski gdzie panuje duże bezrobocie, na cudzej biedzie żerują osoby z mające smykałkę do biznesu. Często jest to żerowanie na cudzej głupocie i niewiedzy a nawet wiąże się z wykorzystywaniem słabszych. W sumie każdy czyn usprawiedliwia drogę do sukcesu. Czyżby?


jak zarabiac na programach partnerskich

Jakiś pół roku temu znajoma wspomniała że dostała prace, w dziedzinie kredytów, programów partnerskich i że dużo na tym zarobi. To była przelotna rozmowa, wspomniała tylko że była na jakimś kursie co do kredytów. W domu pomyślałem że to dobry sposób na dochód.Zacząłem czytać na temat zarabiania w internecie z programami partnerskimi. A że jestem nie wymownym człowiekiem postanowiłem założyć stronę internetową, moją pierwszą i na niej dodawać reklamy. Reklamy z programów partnerskich i w ten sposób zarabiać przez internet. Ta strona jest na temat origami. Jak na razie poleciłem z niej jeden kredyt, ale origami to moje hobby więc opisuje to co lubię robić. Jestem pewien że czas poświęcony na nią się zwróci.


Kilka dni temu spotkałem tą znajomą. zacząłem ją wypytywać w jaki sposób proponuje kredyty itp. Okazało się że ten kurs, nie był o proponowaniu usług finansowych tylko jak podpisywać umowy. Moja znajoma porostu bierze na siebie kredyty, pożyczki i ma z tego prowizje, a jej polecający 15%. Zacząłem jej tłumaczyć że za miesiąc skończy się jej zarabianie. Nie chciała mnie słuchać. Odpowiedziała:

"To wszystko jest dokładnie przemyślane, jak się skończą kredyty, to zacznę konta otwierać."


To jest sytuacja z ogłoszenia na olx z dziedziny dam prace - testowanie kredytów. Albo dam prace 2000zł z dziedziny finanse. Teraz wyjaśnimy cały ten proceder.

 • Dajemy ogłoszenie typu - Dam prace zarobki duże.

 • Zgłaszającym się każemy się zapisać do finansowego programu partnerskiego.

 • Na start tym którzy nie mają oferujemy konto bankowe na które otrzymają swoją wypłatę (prowizja od osoby otwierającej konto ok. 70 zł).

 • Przedstawiamy trzy etapowy program zarabiania (niby budowanie na przyszłość pasywnego źródła dochodu):

 1. branie na siebie umów z instytucjami finansowymi,

 2. promowanie produktów finansowych innym,

 3. budowanie swojej siatki poleconych, którzy będą zarabiać na nas.

 • Po pierwszym etapie brania na siebie wszelkich umów przez zgłaszających się do pracy, zapominamy o nich.

Pamiętam jak moja znajoma była dumna i szczęśliwa gdy dostała swoją pierwszą wypłatę. Za kilka godzin pracy otrzymała ok 900 zł. Po dwóch miesiącach już nie była taka rozradowana, a raczej zajętą zamykaniem swoich kont bankowych, miała już ich kilkanaście. Obecnie zbiera jabłka w sadzie za zwykłe 8 zł za godzinę, czego też sama nie jest pewna bo może i mniej dostanie.


Najlepszy ranking programów partnerskich oraz metody zarabiania znajdziesz a artykule - Programy partnerskie - ranking


Masz jakieś przemyślenia na temat artykułu, proszę podziel się nimi.


programy partnerskie, ebrokerpartner opinie, ebrokerpartner, ebrokerpartner jak zarabiać,


Lokaty
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram