Zakładanie konta na PayPal

Aktualizacja: 23 maj 2019

Paypal jest to jeden z najbardziej popularnych systemów płatności na świecie. Pozostałe np. Skrill czy tez Payoneer są daleko w tyle. Obecnie należy do eBay więc, samo to w sobie jest to gwarancją naszych solidności i profesjonalizmu. Ilość zadowolonych użytkowników i popularność systemu jest najlepszą opinią.


Ile kosztuje PayPal

Rejestracja konta w PayPal jest całkowicie darmowa, tak jak przelewy pomiędzy użytkownikami systemu. Opłaty przyjmowanie są tylko za płatności od innych użytkowników. Cennik poniżej a tabeli. Jak widać wysokość pobieranej prowizji zależy od naszych otrzymywanych płatności - wynosi ona od 1,9 % do 2,9 % - plus stałą opłata 0,80 zł za tranzakcie.

Od transakcji w innych walutach pobierana jest prowizja zgodna z ustaloną Tabelą Opłat.


Do swojego konta w PayPal możemy dopiąć swoją kartę debetową i dokonywać płatności na rzecz innych bezpośrednio z niej. Jest to wielkie ułatwienie dla osób zarabiających i aktywnie kupujących w internecie.


Płatności za pomocą PayPal są wysoce bezpieczne. Użytkownicy objęci są programem ochrony kupujących. Ułatwia to odzyskanie swoich pieniędzy po zakupie u jakiegoś internetowego oszusta.


Osoby które zarabiają przez internet, np sprzedają usługi lub przedmioty na blogu - najczęściej przyjmują własnie płatności przez PayPal. Są one przyjmowane w prosty, łatwy sposób, a i prowizje nie są odstraszające. Bardzo łatwo jest podłączyć tę płatnosć do swojego sklepu online.


Zakładanie konta w PayPal

Założenie konta w PayPal jest niezwykle proste, z podpięciem karty i potwierdzeniem adresu mejlowego zajmuje maksymalnie 5 minut.

  • wybierz czy chcesz założyć konto osobiste, czy firmowe

  • następnie wpisz swoje podstawowe dane - krok 1

  • reszta danych - krok 2

  • podepnij swoją kartę debetową, ten krok można pominąć.

Od tego momentu możesz się cieszyć wolnością zakupów przez internet. Płatności dokonywane są błyskawicznie co poświadczają opinie użytkowników PayPal.


Programy pozwalające zarabiać przez internet, wypłacają zarobione pieniądze na procesory płatności, a najpopularniejszym z nich jest PayPal.


8 wyświetlenia1 komentarz
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram