Zarabiaj na zwrotach z zakupów z Planet Plus

Aktualizacja: 13 lis 2018Planet plus jest kolejnym serwisem umożliwiającym zarabianie na zwrotach z zakupów. Ostatnio omawialiśmy skandynawski serwis Refunder, jeśli chcesz się bliżej przyjrzeć tematowi zachęcam do lektury artykułu Zarabianie na zwrotach z zakupów w internecie.


Obecnie coraz więcej osób dokonuje zakupów przez internet, jest to oszczędność czasu i pieniędzy, Zamiast marnować cz na chodzenie po sklepach możemy w kilka minut porównać ceny, sprawdzić opinie, wybrać najtańszą opcję.


Zarejestruj się z tego linka w Planet Plus


Zwrot z zakupów z Planet Plus

Po zalogowaniu do serwisu przedstawia, otwiera nam się możliwość zakupów w kilkuset sklepach. Są one podzielone na kategorie aby było nam łatwiej odnaleźć poszukiwaną pozycję. Planet Plus przekieruje nas do wybranego sklepu, a za zrobione zakupy dostaniemy zwrot pieniędzy.

Planet Plus umożliwia nam też zainstalowanie wtyczki do swojej przeglądarki, będzie ona nas informować o możliwych zwrotach z zakupów bez potrzeby logowania się do serwisu

Wbudowany kalkulator oszczędności

Planet Plus pomaga nam oszacować wysokość miesięcznego zwrotu . Dzięki kalkulatorowi oszczędności możemy ustawić wysokość wydatków w poniższych kategoriach:

 • Żywność

 • Filmy, książki, muzyka

 • Odzież, obuwie, akcesoria,

 • Kwiaty, prezenty, gadżety

Chcesz zarabiać na zwrotach z zakupów z Planet Plus? Potrzeba kilka kroków.

 1. zarejestruj się,

 2. wyszukaj sklep,

 3. zrób zakupy,

 4. sprawdź cashback

 5. wypłać

Wypłata zwrotów z Planet Plus

Cashback pojawi się na twoim koncie w Planet Plus w ciągu 24 godzin od zakupu. Zgromadzone środki są podzielone na dwie grupy; oczekujące i zatwierdzone.

Minimum do wypłaty zwrotów z Planet Plus to 20 zł i jest bezpłatne. A przelew jest realizowany 5 dnia miesiąca na twoje konto bankowe.


Zarejestruj się z tego linka Planet Plus


Niestety ca polecenie osób nie ma dużego zysku. Gdy polecona osoba dokona pierwszej wypłaty zaoszczędzonych pieniędzy na zwrotach doliczony nam będzie bonus w wysokości 10 zł.


Zwroty na zakupach to dobra alternatywa dla aktywnych w sieci osób. Zwroty łączą się z innymi promocjami w sklepach, są obliczane od całej sumy wydanej w danym partnerskim sklepie.


Jeśli chcesz poznać inne serwisy umożliwiające zarabianie za zwrotach z zakupów przeczytaj nasz ranking - zwroty z zakupów

Lokaty
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram