Zarabianie na zwrotach z zakupów w internecie

Aktualizacja: 6 maj 2019

zarabiaj na zwrotach z zakupów, zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy

Prawie każdy z nas wydaje kilkaset złotych miesięcznie na zakupy przez internet. Ten kanał sprzedaży cały czas się rozwija i wypiera tradycyjny handel. W internecie możemy niemal wszystko kupić ubrania, sprzęt RTV, AGD, a może rezerwujesz hotel i lot samolotem. Zwrot pieniędzy wydanych na zakupy pozwala nam zaoszczędzić a wręcz zarobić kilkadziesiąt zloty na miesiąc, tak naprawdę wykonując codzienne czynności.


Zwrot z zakupów przez internet - jak to działa?

Zarabianie w ten sposób jest bardzo proste. Na sam początek wystarczy się zarejestrować w jednym z tego typu serwisów. Czynności wykonywane przez nas niczym się nie różnią od tych przy tradycyjnych zakupach online. Serwisy pozwalające nam zarabianie na zwrocie zakupów dają nam listę współpracujących z nimi sklepów i portali. Wystarczy poprzez wybrany przez nas serwis dokonać zakupu a w ciągu kilka dni otrzymamy zwrot. Wielkość zwrotu jest określana procentowo i jest odmienna dla różnych sklepów. Zarobione przez nas pieniądze na zwrotach z zakupów internetowych otrzymamy po osiągnięciu minimum do wypłaty. Te minimum do wypłaty różni się w zależności od wybranego przez nas serwisu.


Serwisy umożliwiające zarabianie na zwrotach z zakupów


Refunder

Szwedzki serwis działa i cieszy się dobrą opinią wśród zarabiających z nim użytkowników internetu.


Oprócz zwrotów z zakupów w ponad 600 sklepach oferuje atrakcyjny program partnerski.


Chcąc otrzymywać zwroty z zakupów z Refunder nie musimy dokonywać zakupów poprzez ten serwis.Wystarczy zainstalować magiczną wtyczkę Refunder i będziemy informowani po odwiedzeniu sklepu internetowego o możliwym zwrocie za zakupy. Dzięki temu za każdym razem dokonując zakupów nie ominie nas zwrot z nich.


Jeśli chodzi o program partnerski za każda poleconą osobę która dokona zakupów przynajmniej za 50 zł zarobimy 10 zł. Więcej informacji znajdziemy w artykule Refunder - zarabiaj na zwrotach z zakupów.


Wypłata zarobionych przez nas Pieniędzy z zwrotów na zakupach z Refunder odbywa się na konto bankowe lub PayPal. Minimum do wypłaty z Refunder to 45 zł.


Planeta Plus

Kolejny program pozwalający nam zarabianie na zwrotach. Jego atutem jest małe minimum do wypłaty, tylko 20 zł. Samo założenie konta jest bezpłatne. Program polecajacy jest ciekawy, otrzymujemy 10 zł za kazdą osobę która uzbiera minimum do wypłaty czyli też zarobi 20 zł na zwrotach z zakupów.

Więcej przeczytasz w artykule Zarabiaj na zwrotach z zakupów z Planet Plus.


Qassa

Na początku serwis ten oferował nam bardzo atrakcyjny program partnerski. obecnie jednak zaprzestano jego działalności.


Zarabiamy na zwrotach z zakupów. Kupować możemy sami lub możemy udostępniać towary i usługi znajomym chociażby na portalach

społecznościowych, a naliczony zwrot przypadnie nam.

Wypłata zarobionych na zwrotach pieniędzy jest dostępna po uzbieraniu minimum 50 zł.

Wartość zwrotu waha się w od 1% do 10%. Poza tym mamy udostępnione inne formy zarabiania, zadania, gry oraz płatne mejle.


Jeśli macie własne przeżycia i opinie na temat tych programów partnerskich śmiało piszcie w komentarzach. Każda opinia o Qassa i Refunder i Planet Plus jest dla nas cenna. Możecie opisać swoje doświadczenia i opinie na temat zwrotów na zakupach, inni czytelnicy będą wdzięczni.Czytaj więcej w artykule: Zwroty z zakupów

Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram