Zarabianie przez internet - ankiety w geenpanthera

Aktualizacja: 21 maj 2019


zarabianie przez internet, greenpanthera

Zarabianie na ankietach - greenpanthera

Greenpanthera jest jednym z czołowych portali pozwalających na zarabianie nam poprzez wypełnianie ankiet. Występuje on w rankingach obok takich serwisów jak Neobux czy też Clixseanse.

Przeczytaj artykuł Zarabienie przez internet z Clixseanse.

Jest on rekomendowany na znanych blogach i w sieci można znaleźć dowody wypłat z serwisu. Ankiety oczywiście wypełnimy w języku polskim jak i cały portal greenpanthera też jest dostępny w tym języku, umożliwiając nam zarabianie bez żadnych zbędnych problemów. Jak w większości tego typu portali na początku dostajemy dużo ankiet, później im bliżej progu wypłaty pozornie mniej. Lecz trudno znaleźć w ciągu lat jak działa ten portal osoby które nie dostały swoich zarobionych pieniędzy na wypełnianiu ankiet.​ Sam dostałem swoje 32$ więc zamieszczam opis jak wygląda zarabianie z greenpanthera przez internet na wypełnianiu ankiet.

załóż konto w greenpanthera

Ile można zarobić z greenpanthera?

Na sam początek po rejestracji i potwierdzeniu swojego mejla dostajemy 5$. Wiadomo, nie wypłacimy ich od razu. Dopiero po uzyskaniu minimum czyli po zarobieniu 30 $ możemy zlecić wypłatę swoich zarobionych dolarów na PayPal. Greenpanthera jest jednym z nielicznych dostępnych w internecie portali umożliwiających wypłatę na ten procesor płatności. Za wypełnienie ankiety w internecie tzn w greenpanthera dostajemy średnio 0,6$ czyli tak jak na innych tego typu serwisach. Maksymalnie w ciągu dwóch miesięcy powinniśmy dojść do minimum aby wypłacić zarobione pieniądze.

załóż konto w greenpanthera

Zarabianie przez internet z greenpanthera

Greenpanter umożliwia nam dwa a nawet trzy sposoby na zarabialnie w internecie,

wypełnianie płatnych ankiet

zniżki na zakupu w internecie

zapraszanie znajomych, dostajemy 10% od sumy zarobionej przez naszych pleconych.

Osobiście polecam po prostu zarabianie na wypełnieniu ankiet i ewentualnie polecanie znajomym greenpanthera.​ Zakupy są mało opłacalne taka moja własna opinia.


Zobacz też inne strony płacące za wypełninie ankiet

Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram