Zarabianie przez internet klikanie w reklamy w  Clixsense

Aktualizacja: 20 maj 2019


Chcesz zarabiać przez internet korzystając z swojego telefonu lub komputera?Zacznij wypełniać płatne ankiety. Dla wielu firm twoja opinia jest cenna i chętnie zapłaci Ci za nią.

Clixsense to angielsko-języczny portal który udostępnia nam rożne formy zarobku, od płatnych ankiet przez oglądanie filmów po płatne zadania. Od 2007 roku jak powstał portal cieszy się on dobrą opinią w internecie. Ankiety pojawiają się o rożnych porach dnia, więc jeśli chcemy zarobić warto być cały czas online, co w czasach smartfonów się sprawia żadnego problemu. Przydatna jest wtyczka do przeglądarki która daje nam znać o nowych dostępnych ankietach reklamach i zadaniach. Wypłata od 10$ na różne procesory płatności ale o tym później.


Na czym zarabiamy z Clixsense

 1. Płatne ankiety (Surveys) – Ankiety są główną metodą zarabiania w serwisie, za wypełnieniu jednej wychodzi nam kilka złotych. Ankiety są w języku polskim.

 2. Oferty, zadania (Offers, tasks) – Zarabiamy na wykonywaniu zadań typu rejestracja na jakiejś stronie

 3. Program partnerski (affiliates) – prowizje za zapraszanie kolejnych użytkowników do programu.Załóz konto w Clixsense

Dlaczego warto zarabiać na klikaniu w Clixsense?

 • strona dostępna w języku angielskim, ale ankiety są też po polsku

 • wypłata już od 10$ na procesory płatności Skrill, Tango card, Dwolla, Payoneer, Przy wypłacie naszych zarobionych pieniędzy na Payoneer i Dwola nie płacimy za przelew prowizji.

 • wypłata od 2 do 5 dni roboczych,

 • brak limitu, gdy polecony przekroczy barierę zarobionych 5$ dostaniemy jako bonus 2$.

 • (Na początku jest dużo ankiet, ale już po dwóch dniach warto zrobić kilka płatnych zadań aby jak najszybciej uzyskać minimum do wypłaty, i nagle mamy 10$).

W przeciwieństwie od zarabiania w Neobux nie trzeba codziennie klikać by dostać swoją prowizję od osób poleconych​.

Załóz konto w Clixsense

Na czym można zarabiać w Cixsense​

W Clixsense zarabiamy głownie na wypełnianiu internetowych ankiet, dostępnych w języku polskim, Wykonując płatne zadania i dzięki naszym poleconym w programie afiliacyjnym.


Zarabianie na klikaniu z Clixsense. Jak? Omówimy szerzej dostępne zakładki

 • Surveys - są to płatne ankiety, zarobki z nich wąchają się od 0,25$-4$ za jedną wypełnioną poprawnie ankietę. Przynajmniej o takich mi wiadomo. Ankiety przychodzą o różnych porach więc warto być czujnym albo mieć pobraną wtyczkę która nas poinformuje o nowych dostępnych.

 • Offers - są to płatne zadania od Clixsense

 • Tasks - płatne zadania zlecane przez zewnętrzną firmę CrowdFlower. Pamiętajmy aby zadania wykonywać bardzo dokładnie, ważne jest aby dokładnie przeczytać instrukcje. przydatny jeśli nie umiemy angielskiego będzie jakiś tłumacz np. translator google. Wykonywanie tasków pozwala nam sporo zarobić, więc warto tym zadaniom poświecić czas.

 • Affiliaates - program partnerski serwisu Clixsense. Genialny program partnerski pozwoli nam zarabiać duże pieniądze, nie ma limitu poleconych osób. Z każdego poleconego zarabiamy 20% jego dochodu i jak przejdzie próg 5$ otrzymujemy jednorazowo 2$. Jako pomoc mamy do dyspozycji cały zestaw banerów linków jak i dwie własne strony w pakiecie.

 • Clixaddon - dodatek do przeglądarki informuje nas o nowych dostępnych ankietach, nie jest obowiązkowe instalowanie go, ale dzięki niemu będziemy zawsze na bieżąco i żadna nam nie umknie.

Bonusy w Clixsense

W clixsense można zarobić bonusowe wynagrodzenie za spełnienie kilku wymagań. Co trzeba zrobić widoczne jest na stronie głównej po prawej stronie w ramce “Daily Checklist Bonus”.

 • Otrzymamy dodatkowe 12% do dziennych zarobków jeśli spełnimy jedno z trzech poniższych wymagań:

 1. zrobimy 10 zadań,

 2. zaliczymy 2 oferty

 3. wypełnimy 2 ankiety.

 • “Extra bonuses” jest możliwy po zaliczeniu powyższego bonusu. Aby go otrzymać mamy dwa warunki do spełnienia:

 1. instalacja dodatku do przeglądarki ClixAddon – 2% bonusu.

 2. bonus za aktywność – przyznawany za zaliczenie “Daily Checklist” przez trzy dni z rzędu – 2% bonusu.

Korzystając z bonusów możemy uzyskać aż 16% do zarobków każdego dnia.

Załóż konto w Clixsense

Chcesz poznać inne serwisy płacące za niewypełnianie ankiet zobacz - płatne ankiety

67 wyświetlenia4 komentarz
Lokaty
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram