Zarabianie przez internet - płatne ankiety z Toluna

Aktualizacja: 7 maj 2019


płatne ankiety, toluna opinie, toluna zarobki,

Jednym z największych problemów osób chcących zarabiać przez internet to znalezienie rzetelnych informacji na temat interesującego nas serwisu zarobkowego. Bardzo trudno odróżnić opinie pisane szczerze od tych trollowanych. Pewien panel ankietowy bardzo mnie zainteresował, jest nim Toluna. Na forach jest często polecany obok innych serwisów na których już nie raz zarobiłem. Szukając głębiej znalazłem równie aktualne negatywne opinie. Teraz po dwóch miesiącach napisze swoją opinię. Polecam też przeczytać artykułZarabianie przez internet na płatnych ankietach. Na początek informacje z oficjalnej strony Toluna w jaki sposób można u nich zarabiać. Zarabianie w Toluna to nie tylko wypełnianie płatnych ankiet ale i pewne czynności, gdzie zarabiamy za swoją aktywność. Ankiety dzielą się na dwa rodzaje:

  • sponsorowane ankiety, tzn normalne płatne ankiety, wynagrodzenie jak w tego typu panelach ankietowych zależy od długości ankiety i jej zawiłości.

  • profilowe ankiety, są to ankiety o wartości 100 punktów jest ich na start 12 sztuk.

Link za założenia konta w Toluna

Punkty zarabiamy też jak ja to nazywam za aktywność. Osobiście skupiam się na ankietach, na ich wypełnianiu zarabiam. Aktywność polega na tworzeniu odpowiednich treści na panelu, możemy za nie otrzymać 100, 500 lub 1000 punktów. Tworzenie treści jest pracochłonne, ale na ciekawych i oryginalnych oczywiście zarobimy, warto się tą kwestią też zainteresować. Oprócz pisania i wypełniania ankiet może nam otworzyć szansę na większy zarobek.

  • głosowanie - zajadamy jedno pytanie i kilka możliwych odpowiedzi które nas interesują

  • tematy - to najczęściej pytanie i twoja opinia co daje też innym możliwość wypowiadania się

  • pojedynki - porównanie dwóch rzeczy, zjawisk, osoby aktywne wybierają pomiędzy dwoma przedstawionymi przez nas wyborami

  • oceń to - przedstawiamy problem myśl tak by inni mogli swoją opinię napisać.

Ponadto zarabiamy na każdym poleconym ale tylko 500 punktów i to jednorazowo, przynajmniej tyle przeczytałem w regulaminie


Wspomnę jeszcze że otrzymanie zaproszenia do ankiety nie oznacza że zakwalifikujemy się do jej wypełnienia i otrzymamy wynagrodzenie.
Link za założenia konta w Toluna

Wypłata zarobionych pieniędzy z Toluna

Wypłata naszych zarobionych na ankietach punktów może zostać zrealizowana po nazbieraniu odpowiedniej ilości punktów. Płatność możemy zrealizować na PayPal potrzebujemy 55000 punktów a to nam daje 50 zł. Swoje zarobione punkty możemy także zamienić na rożnego rodzaju bony i doładowania nawet przy mniejszym progu punktów.


Moja opinia na temat panelu ankietowego Toluna To teraz moja opinia po kilku miesiącach w Toluna. Jest ona krótka gdyż jeszcze nie doszedłem do minimum w zarobionych punktach. Ankiet jest dużo, Jak często się zdarza w tego typu programach po zaczęciu wypełniania okazuje się że dana płatna ankieta już jest nieaktualna. Podobne wpadki zdarzają się wszędzie gdzie"ankieto-dawca" kieruje ankietę do określonej grupy osób.


zarabiaj przez internet na wypełnianiu płatnych ankiet z Toluna.


jak chcesz poznać inne panele ankietowe na których możesz zarobić to zapraszam do zapoznaniu się z naszym zestawieniem - płatne ankiety


Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram