Zarabianie przez internet wypełniając ankiety - myiyo

Aktualizacja: 6 maj 2019


Zarabianie na ankietach - Myiyo

Przeglądając fora internetowe o zarabianiu natrafiłem na Myiyo. Portal internetowy pozwalający na zarabianie przez wypełnianie ankiet. Zarejestrowałem się, wypełniłem pierwszą ankietę. Jak zawsze wspomnę że rejestracja jest bezpłatna i żadnych uczestników premium. Wprawdzie jak czytam w internecie komentarze uczestników, ankiet jest mało, ale swoje 100 zł w ciągu roku się zarobi. Po Przeczytaniu Wielu opinii szczególnie tych aktualnych postanowiłem jednak Myiyo umieścić na swojej stronie.

Zarejestruj się w Myiyo kliknij tutaj

Ile można zarobić z Myiyo?

Myiyo nalicza nasze zarobki w punktach, każde zarobione 1000 punktów to 1 Euro. Za wypełnienie kwestionariusza osobowego dostajemy 500 punktów a za potwierdzenie adresu email zarabiamy kolejne 100 punktów. Za każdą polecona osobę która wypełni jedną ankietę dostajemy 500 punktów. Jeśli nasz ankieta nie będzie zatwierdzona możemy polecić ją znajomym, jeśli ją wypełnią dostaniemy połowę stawki. Wypłata jest od zarobionych 20 000 punktów czyli 20 Euro. Jak już wspomniałem na początek ankiet jest mało, ale serwis jest wypłacalny. Wypłata naszych zarobionych pieniędzy przez internet następuje za pomocą płatności PayPal.

Zarejestruj się w Myiyo kliknij tutaj

Rejestracja w Myiyo

Rejestracja w myiyo jest w języku polskim i jest bardzo prosta. Wystarczy imię i nazwisko oaz mail, następnie wypełniamy kwestionariusz osobowy wg którego będziemy dostawać kolejne ankiety. Jak już wspomniałem ankiety są rzadko, ale cały system jest wypłacalny. jak na razie w internecie nie brak dowodów wypłat, inni na nim zarabiają to my też możemy,

  • podajemy swoje podstawowe dane, jak imię, płeć, mejl oraz hasło do serwisu. Na koniec akceptujemy politykę prywatności itp.

  • wybieramy kraj, datę urodzenia i status zatrudnienia

  • Potwierdzamy rejestrację klikając na link otrzymany e-mailem

Zarejestruj się w Myiyo kliknij tutaj

Serwis społecznościowy Myiyo

Serwis posiada własny portal społecznościowy jest tym co wyróżnia myiyo od innych paneli ankietowych. Dzięki niemu członkowie społeczności mają do czego wracać i miło spędzać czas nawet gdy brakuje ankiet do wypełniania.


Wypłata zarobionych pieniędzy na ankietach z Myiyo

Minimalny próg wypłaty to 20000 pkt czyli 20 euro. Dostępne możliwości wypłaty wynagrodzenia:

  1. Paypal

  2. Datek na organizację charytatywną

Więcej o innych panelach z płatnymi ankietami dowiesz się z artykułu - płatne ankiety

Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram