Zarabianie przez internet z programem partnerskim - ceneo

Aktualizacja: 21 maj 2019Ceneo to jedna z największych porównywarek cen w Polsce a przynajmniej jest najbardziej znana i rozpoznawalną marką w swojej branży. Dzięki programowi partnerskiemu CENEO, możesz zacząć zarabiać na sprzedawanych i promowanych przez nią produktach.

Dlaczego warto zarabiać w internecie z CENEO?

Za każdą sprzedaż przekierowaną z naszego linku zarabiamy 65% przychodu CENEO. Reklamy dostępne w tym programie partnerskim można dopasować pod konkretną grupę odbiorców. Możemy dopasować ją pod temat swojej strony czy bloga zamieszczonego w internecie. Banery reklamowe na których będziemy zarabiać są jak zawsze rożnych wymiarów ale to my decydujemy co na nich się pojawi, lub z jakiej kategorii produkty będą na nich wyświetlane. Mamy do dyspozycji banery rotatory, linki i wyszukiwarki produktów.


Prowizje w Ceneo:

  • 65% przychodów z przejścia na stronę sklepów

  • 65% prowizji za transakcje koszykowe tzn jak ktoś kupi produkt bezpośrednio na CENEO.

  • 90 dni życia dla pliku cookis, tzn prowizję otrzymamy jeśli ktoś w ciągu 90 dni powróci i dokona zakupu na CENEO.

aby się zarejestrować skorzystaj z linku link do rejestracji w ceneo


Rejestracja w Ceneo

Początki są bardzo proste. Wystarczy przejść do formularza rejestracyjnego, wprowadzić swoje dane: adres mejlowy który (jest jednocześnie loginem do naszego konta), adres swojej strony lub bloga, jej temat, oraz nasz stan prawny (osoba fizyczna lub firma). Następnie klikamy w linka wysłanego mailem i logujemy się na za pomocą wcześniej podanych danych.

Zarabianie w Ceneo

Ceneo zawiera w swojej ofercie z setek kategorii. Prowizja jest niższa niż w innych programach partnerskich ale łatwiej dopasować nam reklamowany asortyment do odwiedzających nasza stronę osób. Dlatego wybierając reklamowany produkt, pamiętajmy aby był on dopasowany do treści artykułu (np. osoby czytające o odchudzaniu prędzej kupią suplementy diety niż nowego laptopa).


Kreacje reklamowe

przejdź do sekcji kreacje/nowa kreacja. Będziesz mieć do wyboru cztery typy kreacji:

  • baner reklamowy - reklamuje i odsyła do konkretnego produktu lub kategorii,

  • link tekstowy - można je dodawać w treści artykułu, wbrew pozorom mają największą wartość,

  • rotator - przedstawia kategorie produktów, pokazuje najnowsze produkty danej kategorii w korzystnych cenach,

  • wyszukiwarka - jest to okienko, gdzie użytkownik będzie mógł wpisać nazwę produktu i otworzyć listę wyszukanych produktów bezpośrednio na Ceneo

Jeżeli jesteś zdecydowany zarabiać przez internet z Ceneo załóż konto z tego linku. W ten sposób pomożesz mi zarobić na utrzymanie tego bloga.


Czytaj także o innych programach partnerskich z którymi możesz zarabiać przez internet - programy partnerskie
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram