Zarabianie w internecie na ankietach z opinie.pl

Aktualizacja: 14 lis 2018


Czy zarabianie na ankietach w opiniepl jest opłacalne?

Program ten jest wypłacalny i nie jest oszustwem. Na blogach forach internetowych zajmujących się dziedziną zarabiania w internecie można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat. Patrząc na świeże wpisy znajdziemy aktualne dowody. Opinie jak zawsze znajdziemy różne, większość negatywnych jest na temat niskich zarobków i małej ilości ankiet a nie braku wypłacalności. Przeważają jednak opinie pozytywne a ponieważ sam zarobiłem już sporą sumkę która została mi wypłacona postanowiłem opisać ten panel ankietowy.

Załóż konto w opinie.pl

Jak zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet w opiniepl?

Opinie.pl daje nam dwie możliwości zarabiania. Aby odnieść sukces i satysfakcje z wypełniania ankiet należy się skupić na obydwu.

  • płatne ankiety - Zarabianie w opinie.pl polega na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet. Są one dostępne w panelu użytkownika po zalogowaniu w opinie.pl, dodatkowo informacja o nowych dostępnych płatnych ankietach przychodzi na nasz adres mailowy. Dzięki temu nie ominiemy żadnej ankiety. Nasze wynagrodzenie za każdą dobrze wypełnioną ankietę jest liczone w punktach.

  • program partnerski - w tym serwisie otrzymujemy 20% zarobków osoby przez nasz poleconej. Bardzo kusząca forma zarabiania, wystarczy 10 osób i podwajamy swój własny zysk bez inwestycji. Opinie.pl wprawdzie nie oferuje nam żadnych banerów reklamowych, ale umożliwia wysyłanie zaproszeń do panelu reklamowego do naszych znajomych przez media społecznościowe. Warto podkreślić, zapraszanie innych nie jest obowiązkowe, ale może znacznie zwiększyć nasze zarobki.


Załóż konto w opinie.pl

Jak są wypłacane nasze zarobione pieniądze w opinie.pl?

Zarobione przez nas pieniądze w internecie wypłacane są na z opinie.pl do 15 dnia danego miesiąca jeśli chodzi o PayPal i przelew bankowy, inne formy wypłaty realizowane natychmiast. Wypłatę można zlecać poprzez

  • system płatności PayPal po zdobyciu 10000 punktów czyli 50 zł,

  • przelewem na nasze własne konto bankowe. Wypłatę zarobionych pieniędzy można zlecić po zdobyciu 10000 punktów czyli 50 zł,

  • poprzez aplikacje Billon po zdobyciu 5000 punktów czyli 25 zł,

  • oddanie na cel charytatywny też po zdobyciu 5000 punktów,

  • doładowanie telefonu po zdobyciu 4000 czyli 20 zł,

Zarejestruj się w opinie.pl


Ila można zarobić na płatnych ankietach w opiniepl?

Stawki za wypełnioną ankietę są różne, Zależą one od jej długości jak i zleceniodawcy. Za samą rejestrację otrzymujemy 200 punktów, za wypełnienie kwestionariusza osobowego składającego się z pytań w wielu dziedzin życia kolejne 600. Ankiety z którymi się spotkałem miały różne wartości. Najmniej dostałem 50 punktów a najwięcej 800. Ich wartość jest naprawdę proporcjonalna do nakładu pracy jaki poświęcamy do ich wypełnienia.

Zarejestruj się w opinie.pl

Nasza opinia na temat zdalnej pracy z opiniepl

Panel ankietowy opinie.pl jest od 2007 roku w pełni wypłacalny, od samego początku swego istnienia w branży zarabiania na ankietach. Ankiet otrzymujemy około 10 na miesiąc, jest to odpowiednia ilość biorąc pod uwagę konkurencję. Dla osób aktywnych w sieci, posiadających sporą ilość znajomych na portalach społecznościowych zachęcający do zarabiania w opinie.pl może być jego program partnerski, oferuje on aż 20% zarobków osoby poleconej. A zapracowane pieniądze w domu bez problemu możemy przelać na konto bankowe. To wszystko przemawia za zarabianiem w opinie.pl, może stanowić źródło dodatkowego dochodu dla twojego domu.


Jak chcesz na poważnie zarabiać przez internet na wypełnianiu ankiet to zapoznaj się z artykułem - płatne ankiety

Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram