Zniżki aż do 70% z okazji rocznicy Allegro Smart


Usługa Allegro Smart towarzyszy już nam od roku, za kilka dni będziemy obchodzić okrągłą rocznicę jej wprowadzenia. Z tej okazji serwis Allegro wprowadza bardzo ciekawą promocję, dzięki niej będziemy mogli zaopatrzyć się w przydatne nam produkty w promocyjnych cenach.


Od 30 września przez okrągły tydzień aż do 6 października będziemy mogli skorzystać z promocyjnych cen na Allegro. Oferta skierowana jest dla abonentów usługi Allegro Smart. Będą mogli skorzystać oni z obniżki cen ponad 200 mln produktów z około 35 tysięcy ofert. Obniżki cen będą sięgać aż do 70%. Akcja ta ma nazwę Allegro Smart Week.


Co to Allegro Smart?

Allegro Smart jest to jednorazowa opłata za przesyłki zakupionych towarów na Allegro. Wystarczy zakupić u jednego sprzedawcy towar za minimum 40 zł a przesyłka była dostarczona bezpłatnie w ramach abonamentu. Aktualne stawki wynoszą:

  • 8,99 zł za miesiąc

  • 39 zł za pół roku

  • 49 zł za cały rok

Okazje na Allegro Smart Week

Szybkim krokiem zbliżają się grudniowe szaleństwa zakupów. Termin promocji Allegro Smart Week sprzyja łowcom promocji i osobom chcącym oszczędzać na wydatkach. Ponad 200 mln produktów w 35 tysięcy ofertach. Promocje aż do 70 %, w tym wybrane oferty z kategorii eBilet przy minimalnej zniżce 20%. Jest to promocja której warto bliżej się przyjrzeć.


Korzystanie z Allegro Smart Week i z tym związanych zniżek wiąże się cały czas z darmowymi wysyłkami zakupionych produktów w ramach Allegro Smart. Jedna promocja nie wyklucza drugiej.Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram