Darmowe bilety kolejowe na dzień dziecka

Aktualizacja: 25 wrz 2019


Podróż pociągiem jest idealną alternatywą dla samochodu. Jest to najwygodniejszy i najszybszy sposób komunikacji na terenie kraju. Korzystając z zniżek i promocji, cena biletów staje się bardzo atrakcyjna, tym bardziej jeśli podróżujesz samotnie.


Atutem jest też szeroko rozbudowana sieć linii kolejowych, sięgająca w najdalsze części kraju. Dworce kolejowe zazwyczaj znajdują się w centralnych częściach miast. Podróż samochodem w te punkty znacznie by wydłużyła podróż i naraziła na niepotrzebny stres, mandaty i stanie w korkach.

Darmowe bilety PKP na dzień dziecka

1 czerwca z okazji dnia dziecka PKP przygotowało dla najmłodszych atrakcyjny prezent. Dzieci i młodzież w wieku od 4 do 16 lat tego dnia będzie mogła podróżować za darmo.


Wystarczy pójść do kasy z ważnym dokumentem potwierdzającym wiek, aby na wybraną trasę otrzymać za darmo bilet z wyznaczonym miejscem w pociągu. Tańsze promocyjne bilety są dostępne od 23 maja 2019 roku


Jak podaje oficjalna strona PKP promocja ta to "idealna okazja, aby przejechać się szybkim pociągiem kategorii Express InterCity Premium (Pendolino) lub nowoczesnym Flirtem lub Dartem (InterCity) jak również zmodernizowanymi pociągami (Express InterCity) czy Twoje Linie Kolejowe".


Czytaj także: Darmowe bilety kolejowe po UE dla 18-latków


Biletowa czwartkomania

Promocje takie jak ta pomagają nam oszczędzać. Warto przypomnieć że każdego tygodnia działa "biletowa czwartkomania". Co tydzień w czwartek publikowane są nowe pakiety tańszych biletów. Liczba ich jest ograniczona więc nie warto zwlekać z zakupem do ostatniej chwili.

19 wyświetlenia
Lokaty
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram